tel: 506 058 301

fax: 22 609 14 72

biuro@twojaposesja.pl

Posesja to doświadczona firma zajmująca się profesjonalnym zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami mieszkaniowymi (licencja nr 13730).

Działamy na rynku warszawskim od 2003 roku, specjalizując się w obsłudze wspólnot mieszkaniowych w zakresie ich organizacji, przejmowania budynków od deweloperów oraz zarządzania nieruchomościami wspólnymi. Dodatkowo, oferujemy usługi finansowo-księgowe oraz sprawną obsługę administracyjno-techniczną.

Każdą zarządzaną nieruchomość traktujemy bardzo indywidualnie i podmiotowo, w maksymalnym stopniu dopasowując swoją ofertę do oczekiwań właścicieli lokali. Zawsze dążymy do stałego podwyższania standardów naszego działania, zapewniając zarządzanym nieruchomościom doskonały stan techniczny i estetyczny, zaś ich właścicielom redukcję ponoszonych kosztów i całkowitą satysfakcję. Nasz personel to specjaliści wyselekcjonowani nie tylko pod kątem profesjonalnym, ale także w zakresie odpowiednich cech charakteru, co ma bezpośredni wpływ na wysoką jakość ich kontaktów z mieszkańcami, dzięki czemu, POSESJA kojarzona jest z fachowością, rzetelnością i uśmiechem.

LICENCJONOWANE ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI MIESZKANIOWYMI

Posiadamy licencję Ministerstwa Infrastruktury nr 13730