ZARZĄDZANIE

Nieruchomość pod właściwą opieką

Co sprawia, że piękne, nowo wybudowane osiedle, będące realizacją marzeń o własnym mieszkaniu, może po pewnym czasie stać się zaniedbanym, ponurym blokowiskiem, Jak zachować doskonały wygląd Twojego budynku i jego otoczenia na długie lata? Jak sprawić, by nie ponosząc wysokich kosztów utrzymania, zapewnić swojej rodzinie doskonałe warunki życiowe w pogodnym, schludnym i bezpiecznym otoczeniu? Odpowiedzią na wszystkie te pytania jest umiejętne zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi.

Oczywiście trudno jest zarządzać budynkiem lub osiedlem mieszkaniowym bez odpowiedniego, profesjonalnego przygotowania, gdyż niezbędne jest tu opanowanie bardzo szerokiego zakresu wiedzy z dziedzin takich jak budownictwo, ekonomia, prawo czy finanse. Doskonałym rozwiązaniem jest więc skorzystanie z usług profesjonalnego zarządcy dzięki któremu, właściciele mieszkań mogą całkowicie uwolnić się od czasochłonnych obowiązków związanych z zarządzaniem swoją nieruchomością, a jednocześnie otrzymują pewność, że ich budynek jest pod właściwą opieką, dzięki której będzie utrzymywany w doskonałej kondycji.

Firma POSESJA zajmuje się profesjonalnym zarządzaniem
budynkami WIELORODZINNYMI

 

Zapewniamy usługi o najwyższym standardzie, oparte na sumienności, rzetelności i sprawności działania. Zasadą naszej pracy jest zapewnienie mieszkańcom zarządzanej nieruchomości maksymalnego komfortu i właściwej organizacji pracy wszystkich niezbędnych służb, przy jednoczesnym stałym dążeniu do optymalizacji kosztów utrzymania obiektu.

 

WYSOKI POZIOM OBSŁUGI

Mając na uwadze najwyższy poziom oferowanej przez nas obsługi oraz dążąc do maksymalnego usatysfakcjonowania mieszkańców zarządzanego obiektu, bardzo starannie weryfikujemy wszystkie firmy, pragnące dostarczać Wspólnocie swe usługi w zakresie sprzątania, konserwacji, dozoru itp. Wiemy, że tylko najlepsze z nich będą w stanie zapewnić i utrzymać właściwe standardy działania, niezbędne dla zapewnienia komfortu, satysfakcji i bezpieczeństwa mieszkańcom.

ZAANGAŻOWANI ZARZĄDCY

Dokładnie te same zasady stosujemy przy doborze osoby zarządcy obsługiwanej nieruchomości. Jesteśmy przekonani, że tylko w takim przypadku możliwe jest osiągnięcie sprawnego działania, cechującego się dobrą znajomością wszystkich mieszkańców i ich potrzeb, wnikliwą wiedzą na temat zarządzanej nieruchomości i jej rozwiązań technicznych oraz szybkością podejmowania decyzji. Dzięki kompetencji i sprawności naszego działania oraz konkurencyjnym cenom, oferta firmy POSESJA zapewni nieruchomości znakomity wygląd i stan techniczny, zaś mieszkańcom komfortowe warunki i niskie koszty.

twoje zdanie jest DLA NAS najważniejsze

Każdą zarządzaną nieruchomość traktujemy bardzo indywidualnie i podmiotowo, w maksymalnym stopniu dopasowując swoją ofertę do oczekiwań właścicieli lokali. Zawsze dążymy do stałego podwyższania standardów naszego działania, zapewniając zarządzanym nieruchomościom doskonały stan techniczny i estetyczny, zaś ich właścicielom redukcję ponoszonych kosztów i całkowitą satysfakcję. Nasz personel to specjaliści wyselekcjonowani nie tylko pod kątem profesjonalnym, ale także w zakresie odpowiednich cech charakteru, co ma bezpośredni wpływ na wysoką jakość ich kontaktów z mieszkańcami, dzięki czemu, POSESJA kojarzona jest z fachowością, rzetelnością i uśmiechem.